Cheaty pro The Sims Mobile

The Sims Mobile je speciální verze The Sims pro drobná elektronická zařízení jako mobilní telefony a tablety. Hra je k dispozici zdarma a pod licencí free to play – jak je to tedy s cheaty v ní?

Cheaty v The Sims Mobile

Jelikož samotná hra je zdarma a vydělat si na sebe musí pomocí mikrotransakcí přímo ve hře, pole pro cheaty je poměrně omezené. Free to play hry obvykle klasické cheaty neobsahují, protože si právě můžete nějaké výhody a bonusy do hry zakoupit.

The Sims Mobile

Pro The Sims Mobile v tuto chvíli neznáme žádné dostupné cheaty. Pokud by se však přece jen nějaké objevily (třeba oblíbený motherlode), samozřejmě se to na této stránce dozvíte!

Dejte si pozor na „zaručené“ triky, jak si něco „nacheatovat“. V lepším případě nemusí fungovat, v horším se vás pokusí zmanipulovat k instalaci škodlivého softwaru. Pokud by nešlo o cheat, ale přímo o hack, riskujete, že dostanete takzvaný ban a hru už nebudete moci spustit. Proto si vždy rozmyslete, než na pochybné rady z pochybných zdrojů dáte.

Příspěvek byl publikován v rubrice The Sims Mobile a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *