Spekulace: Vyjdou The Sims 5? A kdy?

Ihned po oznámení The Sims 4 se začalo zároveň spekulovat, zda a případně kdy vyjdou The Sims 5.

Vyjdou The Sims 5?

Dá se dost dobře předpokládat, že ano, že The Sims 5 jednou vyjdou. The Sims je úspěšná herní série a je těžké si představit, jaký důvod by mohl zabránit vydání pátého pokračování. Navíc si vydavatel hry Electronic Arts již registroval i českou doménu pro hru.

Kdy vyjdou?

Ohledně data vydání je už situace komplikovanější.

Můžeme odhadovat, že když The Sims vyšlo v roce 2000, The Sims 2 v roce 2004, The Sims 3 v roce 2009 a datum vydání The Sims 4 je v roce 2014, pětka by mohla vyjít zhruba po dalších pěti letech, tedy datum vydání The Sims 5 by mohlo být někdy v roce 2019.

Do hry však vstupují další faktory jako úspěšnost čtvrtého dílu a počet jeho datadisků. Čím více datadisků pro The Sims 4 vyjde, tím později dojde k vydání pátého pokračování.

2 komentáře u “Spekulace: Vyjdou The Sims 5? A kdy?

  1. Škoda to je, protože stále několik let čekám na něco super, co mě ohromí. Každý díl má nějaké mouchy. Čtyřka se zdá být povedená, ovšem pořád je co zdokonalovat aby se hra přizpůsobila reálnému životu. Stále mi chybí modernější prvky při stavbě domu a vybavení také není bůhví jaké. Snad se v budoucích dílech dočkáme trochu extravagantnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *